Home » Néppárt » Területi szervezetek » Hargita megye

Hargita megye

2012. 2. 21.
Megosztás:

Az Erdélyi Magyar Néppárt HARGITA megyei szervezete:

Elnök: Jakab Attila (+40744/699394, jakabattila@yahoo.com)

Széki elnök (Csíkszék): Tőke Ervin

Széki elnök (Gyergyószék): -

Széki elnök (Udvarhelyszék): Sándor Lajos

Elnökségi tagok: Csiszér Levente, Forró Miklós Botond, Vinczellér Árpád, Antal Szabolcs, Márton Csaba


Helyi szervezetek (Csíkszék):

CSÍKCSICSÓ
Elérhetőség: 0040 266 379 274, csikcsicso@neppart.eu
Elnök: Szabó Zoltán
Alelnök: Becze László
Elnökségi tagok: Szász Attila, Barta Beáta, Sárig Attila

 

CSÍKDÁNFALVA
Elérhetőség: csikdanfalva@neppart.eu
Elnök: Kajtár Edit (tanár)
Alelnök: Páll Ignác-Szabolcs
Elnökségi tagok: Szőcs Dénes, Lukács Gábor, Magyari Tibor

 

CSÍKMADARAS
Elnök: Petres Károly
Alelnök: Bálint Lajos Lóránt
Elnökségi tagok: Szőcs Tibor, Petres Tibor, Petres Apollónia

 

CSÍKPÁLFALVA
Elnök: Márton József Zoltán
Alelnök: Horváth Nándor
Elnökségi tagok: Mezey Anna Katalin, László Olga, Mezey Zoltán István

 

CSÍKSZENTDOMOKOS
Elnök: Kurkó Márton
Alelnök: Nagy János
Elnökségi tagok: Fazakas Vilhelm, Kedves Ferenc, Kedves Alajos

 

CSÍKSZENTIMRE
Elnök: Dr. Bölöni Ferenc
Alelnök: Csibi Zoltán
Elnökségi tagok: Jakab Arnold, Kolumbán Árpád, Cseke Éva, Kristó Levente, György Imre

 

CSÍKSZENTMÁRTON
Elnök: Gondos Imre
Alelnök: Ábrahám István
Elnökségi tagok: Mátyás-János László, Both László, Keresztes László

 

CSÍKSZENTSIMON
Elnök: Sándor Zsolt
Alelnök: Tánczos Levente-József
Elnökségi tagok: Sass László, Sárosi-Kovács Zsolt, Szőke Henrietta

 

CSÍKSZENTTAMÁS
Elnök: Kosza Elemér
Alelnök: Baranyai Béla
Elnökségi tagok Biró Ferenc: Ágoston Ervin, Ágoston József

 

CSÍKSZEREDA
Elnök: Soós Szabó Klára
Alelnök: Tőke Ervin
Elnökségi tagok: Albu Botond-Béla, Orendi Annamária, Csiszér Levente, Imre István, Hegyi Csilla

 

GYÍMESFELSŐLOK
Elnök: Gábor Tamás Attila
Alelnök: Póra Barnabás Imre
Elnökségi tagok: Bodor Zoltán, Balog Lóránd, Timár István, Tankó Károly, Vaszi Gábor Levente

 

GYÍMESKÖZÉPLOK
Elnök Gellérd István Tihamér
Alelnök Molnár Róbert
Elnökségi tagok: Bilibók Botond, Hudák Attila Stefan, Tankó Imre, Tankó Bodor Attila, Tankó Pál Zoltán

 

KÁSZON
Elnök: Bartha Imre
Alelnök: László Levente
Elnökségi tagok: Fonta László, Boldizsár Tamás, Sánta András

 

TUSNÁDFALU
Elnök: Keresztes Lóránd
Alelnök: Darvas Róbert
Elnökségi tagok: Ravasz Réka Márta, Korodi Gyöngyvér, Pintilie Ervin

 

TUSNÁDFÜRDŐ
Elnök: Bréda Zsigmond
Alelnök: Nemes Mária
Elnökségi tagok: Barna László Dániel, Nemes Zoltán, Benedek Szilárd

 

SZÉPVÍZ
Elnök: Pál Gábor


Helyi szervezetek (Gyergyószék):


BORSZÉK
Elnök: Pépel Antal
Alelnök: Szabó Tibor
Elnökségi tagok: Tankó Zsolt, Farkas Andrea, Sárpataki Gábor, Pépel Attila, Kamenitzky Antal-Rudolf

GYERGYÓALFALÚ
Elnök: Szilágyi Levente
Alelnök: Bege László-Balázs
Elnökségi tagok: Madaras Zoltán, Dr. Takács József, Laczkó Károly, Horváth Géza, Lőrincz Levente

GYERGYÓDITRÓ
Elnök: Bajkó Róbert
Alelnök: Márton Csaba
Elnökségi tag: Köllő Ferenc

GYERGYÓREMETE
Elnök Nagy Bulcsú-József
Alelnök: Portik Szabó Borbála
Elnökségi tagok: Puskás Imre, Nagy Árpád, Portik Edit

GYERGYÓSZÁRHEGY
Elnök: György Endre
Alelnök: Gáspár László
Elnökségi tagok: Imecs Imre, Kozma Árpád, Márton Zsolt

GYERGYÓSZENTMIKLÓS
Elnök: Tusa Szilárd Lajos
Alelnök: Antal Szabolcs
Elnökségi tagok: Jakab Péter, Bákai Magdolna, Szőcs Gábor

GYERGYÓTÖLGYES
Elnök: Bartis Zsolt

MAROSHÉVÍZ
Elnök: Hobaj Szabolcs Lórád
Alelnök: Jári Árpád
Elnökségi tagok: Czirják Károly, Kádár Ernő, Péter Csilla

VASLÁB
Elnök: Bodó Árpád


 

Helyi szervezetek (Udvarhelyszék):


BÖGÖZ
Elnök: Boér Elemér
Alelnök: Vinczellér Árpád
Elnökségi tagok: Szélyes Zoltán, Bartos Attila, Péter Csaba

 

FELSŐBOLDOGFALVA
Elnök: Györgydeák Géza
Alelnök: Gál Sándor
Elnökségi tagok: Pál Sándor, Péter Zsuzsánna-Ibolya, Kiss Árpád, Toth Zoltán, Németi Zoltán

 

KÁNYÁD
Elnök: Kerekes András

 

PARAJD
Elnök: Káli Árpád
Alelnök: Tódor Lajos
Elnökségi tagok: Moldován István, Derzsi Zoltán, Márton Zoltán Ernő, Kacsó Zoltán Márton, Nagy István

 

ROMÁNANDRÁSFALVA
Elnök: Tamási György

 

SIMÉNFALVA
Elnök: Kuti Barna
Alelnök: Katona Loránt
Elnökségi tagok: Kibédi Annamária, Varga Norbert, Tamás László,

 

SZENTEGYHÁZA
Elnök: Sándor Lajos
Alelnök: Lőrincz Árpád-István
Elnökségi tagok: Ladó Alfréd-Albert, Mihály Erzsébet-Réka, Mihály László, Simó Erzsébet

 

SZÉKELYKERESZTÚR
Elnök: Fodor Mózes
Alelnök: Kiss József
Elnökségi tagok: Varga Nagy Huba László, Kiss Előd Zoltán, Hegyi István

 

SZÉKELYUDVARHELY
Elnök: Jakab Attila
Elnökségi tagok: Szilágyi István, Jakab Ernő, Bolyai Csaba, Orosz Pál Levente, Zakariás Zoltán

 

SZÉKELYVARSÁG
Elnök: Borbély Romuáld
Alelnök: Miklós Imre
Elnökségi tagok: Dénes Tibor, Fábián Ernő, Dénes Levente

 

ÚJSZÉKELY
Elnök: Kincses Kálmán ref. lelkész
Kapcsolattartó: Szabó Levente


Gyorskereső
Videók
A Székelyek nagy meneteléséről a Duna Televízió Heti hírmondójában - 2013. október 27. Videógaléria